Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir!
Daha önceden yaz okulu programlarımıza katılmış ya da çocuklarını yurtdışı yaz okulu programlarımızdan birine göndermiş ailelerin görüşlerini belirttiği, tavsiye ve önerilerde bulunduğu mektuplarını okumak için lütfen tıklayınız

Amerika Yaz Okulu, EC Amerika Yaz Okulu, LSI Yaz Okulu Amerika Yaz Okulları

Amerika Yaz Okulu

Yaz Okulu denilince akla ilk gelen ülkelerin başında Amerika Birleşik Devletleri gelmektedir. Amerika'daki anlaşmalı okullarımız aracılığıyla çocuğunuz için en uygun yaz okulu seçeneklerini sizlere sunmaktayız.

Amerika Yaz Okulu olarak pek çok seçenek mevcuttur, uzman eğitim danışmanlarımız için Türk öğrencilere en uygun olarak belirlenmiş olan programlarımız ise aşağıda sıralanmıştır.

Amerika Yaz Okullarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki okullardan herhangi birinin üzerine tıklayarak okul hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Okul ya da okullar konusundaki her türlü sorunuz için bize ulaşabileceğiniz gibi, yaz okulları içeriği, kapsamı ve diğer aklınıza takılanlar içinde eğitim danışmanlarımız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

EC Okullarının EC Boston Yaz Okulları [14-18 yaş] programını, ya da New York FreeStyle Yaz Okulu [16- 20 yaş ] programını tercih edebilirsiniz ya da bunlara alternatif olarak

LSI Okullarının LSI Sandiego Yaz Okulu [13 - 17 yaş] programını tercih edebilirsiniz.

 


Yaz-Okulu.com olarak 1994 yılından bu güne Yurtdışı eğitim tecrübemizle Ingiltere yaz okulları, malta yaz okulu, Amerikada yaz okulları, Kanada Yaz okulu konularında siz değerli öğrenci ve velilerimize hizmet vermekteyiz.

Yurtdışı Yaz Okulları anlaşmalarımız sayesinde sizler için pek çok farklı içerikte yaz okulu seçenekleri sunabilmekteyiz.

Hizmetlerimiz sadece Yurtdışı Yaz okulunun bulunması süreci ile sınırlı değildir, yurtdışı yaz okulu ile gerekli bağlantılar yapıldıktan sonra çocuğunuzun yaşına bağlı olmak üzere grup liderimiz eşliğinde çocuğunuzun yaz okulu süresince durumu ile ilgili bilgilendirmeleri sağlamak, yurtdışına çıkmadan önce sağlamanız gereken belgeler konusunda sizlere yol göstererek vize aşamanızda

yaz okulu vize danışmanlığınızı da sağlamak hizmetlerimiz arasındadır. Konusunda uzman, yurtdışı eğitim konusunda uzun yıllar çalışmış eğitim danışmanlarımız sayesinde size veya çocuğunuza en iyi yaz okulu deneyimini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.